Zwróć uwagę także na to, jak ważne jest dokonanie wyboru podwykonawców usług by mieściły się one w ramach dostosowanych do twojego przedsiębiorstwa.

Branża IT to jeden z najszybciej rozrastających się segmentów gospodarki. Posiada liczne nowinki technologiczne, które przydają się na każdym etapie prowadzenia działalności. Twojemu przedsiębiorstwu z pewnością potrzeba rozwiązań, które IT ma do zaoferowania, jednakże mnogość opcji oraz fachowe nazewnictwo może przytłoczyć, a przypadkowy wybór może negatywnie wpłynąć na jego prawidłowe funkcjonowanie.Brak odpowiednio dobranych rozwiązań często wiąże się z dodatkowymi kosztami w czasie prowadzenia twojej firmy. Pewnie zastanawiasz się jakie usługi i sprzęt będą niezbędne dla twojego biznesu, jakie należy wybrać oprogramowanie by zmaksymalizować produktywność i zminimalizować koszty. Prowadzeniu przedsiębiorstwa towarzyszy mnóstwo wyborów. Także infrastruktura informatyczna nie może być przypadkowa jeśli chcesz mieć profesjonalnie i bezawaryjnie działającą maszynę jaką jest twoja działalność.


Ile potrzeba komputerów, na jakim serwerze podstawić swoją stronę, jak zrobić bezpieczny backup danych, które oprogramowanie zoptymalizuje pracę? Czy nie było by przyjemniej nie martwić się o sprawy, które można zlecić osobom robiącym to na co dzień? Fachowcom, którzy znają się na swojej pracy i mają wiele lat doświadczenia?

Outsourcing informatyczny – doradztwo informatyczne z tym związane – jest rozwiązaniem dla Ciebie jeśli chcesz pracować bez zamartwiania się o zagadnienia i sprawy technologiczne. Zlecając innym prace informatyczne zyskujesz coś bardzo cennego – czas, który możesz poświęcić na rozwój swojego biznesu w innych segmentach. Nie martw się jeśli już podjąłeś jakieś decyzje w związku ze strukturami informatycznymi w swojej firmie, a one nie spełniają wszystkich twoich oczekiwań. Specjalizujemy się nie tylko w rozwiązaniach dla startujących przedsiębiorstw, ale także w modernizacji i usprawnianiu zastanych struktur. Nie wszystkie standardowe rozwiązania sprawdzają się u każdego – my to wiemy, dlatego tak ważne jest indywidualne podejście oraz dokładna analiza zakresu i korzyści dotyczących planowanego wdrożenia rozwiązań IT. Zwróć uwagę także na to, jak ważne jest dokonanie wyboru podwykonawców usług by mieściły się one w ramach dostosowanych do twojego przedsiębiorstwa. Ich zarys także powinna poprzedzać fachowa analiza. Warto i w tej kwestii zaufać doradcom z bogatą wiedzą i doświadczeniem, co pomoże dobrać najkorzystniejszy produkt i usługę, a odrzucić na starcie oferty, które nie spełniają twoich kryteriów. W wielu przypadkach zmiany w infrastrukturze informatycznej nie są wcale potrzebne. Wiedza jaką mamy pomaga usprawnić zastane struktury. Proponowane przez doradców rozwiązania są przede wszystkim stabilne i odporne na awarię, ponieważ podczas przygotowywania projektu nie zapominamy o bezpieczeństwie danych.

Główne pięć kroków to audyt zastanych lub wprowadzanych systemów informatycznych, analiza zakresu i korzyści dotyczących planowanego wdrożenia rozwiązań IT, doradztwo oraz projektowanie rozwiązań informatycznych, doradztwo w procesie wyboru dostawcy tych rozwiązań oraz opracowanie architektury.

Jeśli zależy Ci na gotowych rozwiązaniach dotyczących sprzętu komputerowego, specjalistycznych programach klasy ERP, oprogramowaniach dla działów dystrybucji, logistyki, księgowości, komunikacji między poszczególnymi działami czy też skutecznego marketingu, to fachowi doradcy informatyczni mogą pomóc w osiągnięciu tych wszystkich celów przy jednoczesnej redukcji kosztów połączonej z najlepszą wydajnością.